N Öberg olja

N Öberg olja
N Öberg olja
N Öberg olja
N Öberg olja

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Från Munkbron mot gamla riksdagshuset, signerad N. Öberg, daterad a tergo 1946/48, 46x38 cm

214728

2013-11-11