Textilier

Textilier
Textilier
Textilier
Textilier

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TEXTILIER, 3 st, 18/1900-tal, en sydd till kuddfodral, ca 107x69, 140x66, resp. 67(134)x74 cm

Smärre skador, några hål, fläckar

214753

2013-11-11