A Eriksson olja

A Eriksson olja
A Eriksson olja
A Eriksson olja
A Eriksson olja

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

ERICSSON, Arne (född 1938): Promenadstråk, signerad o daterad Arne E -15, olja på pannå, 33x27 cm

214765

2013-11-11