Dalahästar

Dalahästar
Dalahästar
Dalahästar
Dalahästar

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 200 SEK

DALAHÄSTAR, 3 st, bemålade, 1900-talets andra hälft, höjd 10,5-18 cm

Slitage

214774

2013-11-11