L Jirlow litografi

L Jirlow litografi
L Jirlow litografi

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

JIRLOW, Lennart (född 1936): Par med barnvagn, signerad L Jirlow, 218/310, färglitografi, tryck på japanpapper-Mourlot, 38x45 cm

214778

2013-11-11