Severin Nilsson olja

Severin Nilsson olja
Severin Nilsson olja
Severin Nilsson olja
Severin Nilsson olja
Severin Nilsson olja
Severin Nilsson olja

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

5 000 SEK

NILSSON, Severin (1846-1918): Ruin i landskap, signerad Severin Nilsson, olja på duk, 69x51 cm

214786

2013-11-11