Klubbat för:
1 300 SEK
2 000 SEK
CRONQVIST, Lena (född 1938): Strindberg badar ur sviten Ett drömspel (Strindberg), 1989, signerad Lena Cronqvist E. A. (den ordinarie upplagan var 170 ex.), färglitografi, 73x53 cm
214827
2013-11-12