Wifredo Lam etsning

Wifredo Lam etsning
Wifredo Lam etsning

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

800 SEK

LAM, Wifredo (Kuba, 1902-1982): ur Croiseur Noir, 1972, numrerad 57/125, saknar signatur, etsning och akvatint tryckt i färger, 23,5x18 cm

214828

2013-11-12