Agnes Cleve akvarell
2013-11-26
214833
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 8 000 SEK |
CLEVE, Agnes (1876-1951): Gondoler, Venedig, akvarell, signerad A Cleve, 37x29 cm
Veck, uppklistrad