Agnes Cleve akvarell

Agnes Cleve akvarell
Agnes Cleve akvarell
Agnes Cleve akvarell
Agnes Cleve akvarell

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

8 000 SEK

CLEVE, Agnes (1876-1951): Gondoler, Venedig, akvarell, signerad A Cleve, 37x29 cm

Veck, uppklistrad

214833

2013-11-26