Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
CLEVE, Agnes (1876-1951): Gondoler, Venedig, akvarell, signerad A Cleve, 37x29 cm
Veck, uppklistrad
214833
2013-11-26
Gör en kostnadsfri värdering här