Agnes Cleve akvarell
2013-11-26
214834
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 8 000 SEK |
CLEVE, Agnes (1876-1951): "Tourettes, Frankrike", signerad A Cleve, akvarell, 39x30 cm