John Jon-And akvarell
2013-11-26
214856
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
JON-AND, John (1889-1941): Juletider Rom 1921, stämpelsignerad Jon-And, akvarell, 34x30 cm