Hylla 1900-talets början

Hylla 1900-talets början
Hylla 1900-talets början
Hylla 1900-talets början
Hylla 1900-talets början
Hylla 1900-talets början
Hylla 1900-talets början
Hylla 1900-talets början
Hylla 1900-talets början
Hylla 1900-talets början
Hylla 1900-talets början

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

3 000 SEK

HYLLA, signerad och daterad KSA 1904, konsoler i skuret trä i form av apor, längd 102 cm

214859

2013-11-12