Fernand Legér litografi

Fernand Legér litografi
Fernand Legér litografi

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 000 SEK

LEGÉR, Fernand (Frankrike 1881-1955), efter: "Element mot blå fond", signerad i stenen F. Lrger 41, färglitografi, 27x16 cm

214867

2013-11-12