Supgås daterad 1794

Supgås daterad 1794
Supgås daterad 1794
Supgås daterad 1794
Supgås daterad 1794

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SUPGÅS, skuren björk, daterad 1794, handtag i form av fågelstjärt, ägarmonogram JOD

Mynningsnagg

214870

2013-11-12