Benno Arzt akryl

Benno Arzt akryl
Benno Arzt akryl
Benno Arzt akryl
Benno Arzt akryl
Benno Arzt akryl
Benno Arzt akryl

Klubbat för:

3 200 SEK

4 000 SEK

ARZT, Benno (född 1941): Komposition med fågel, signerad och daterad Benno Artz -09, akryl på duk, 61x90 cm

214892

2013-11-12