Xavier Grau färglitografi

Xavier Grau färglitografi
Xavier Grau färglitografi

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GRAU MASIP, Xavier (f.1951): Komposition, signerad och daterad Xavier Grau 90, 42/75, färglitografi, ca 67x47 cm

214916

2013-11-12