Peter Dahl färglitografier
2013-11-12
214931
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
DAHL, Peter (född 1934): Fredmans Epistel 10 respektive 13, signerade Peter Dahl, färglitografier, ca 42x28 cm, respektive häfte med tillhörande text medföljer