Borgila salt- och pepparkar

Borgila salt- och pepparkar
Borgila salt- och pepparkar
Borgila salt- och pepparkar
Borgila salt- och pepparkar
Borgila salt- och pepparkar
Borgila salt- och pepparkar
Borgila salt- och pepparkar
Borgila salt- och pepparkar
Borgila salt- och pepparkar
Borgila salt- och pepparkar

Klubbat för:

17 500 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SALT- och PEPPARKAR med 2 skedar, sterlingsilver, Borgila, Stockholm 1957, skedar daterade 1954, invändigt förgylld, längd ca 8 cm, vikt ca 217 g

Undersidan med gåvoinskription

214952

2013-11-12