Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
NILSON, Severin (1846-1918): Sommarbild med blommor och bikupor framför hus, signerad Sverin Nilsson, olja på duk, 37x53 cm
Lös i spännramen, (bucklig)
214964
2013-11-12
Gör en kostnadsfri värdering här