Klubbat för:
2 200 SEK
Schätzwert
3 000 SEK
Beschreibung
NILSON, Severin (1846-1918): Sommarbild med blommor och bikupor framför hus, signerad Sverin Nilsson, olja på duk, 37x53 cm
Zustandsbeschreibung
Lös i spännramen, (bucklig)
214964
2013-11-12
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner