Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
2 000 SEK
NILSON, Severin (1846-1918): Skogsbacke, signerad Sverin Nilsson, olja på pannå, 25x16 cm
214967
2013-11-12
Gör en kostnadsfri värdering här