Klubbat för:
950 SEK
Schätzwert
1 000 SEK
Beschreibung
GALLERSKÅL, porslin, 1900-tal, Rörstrand, delvis förgylld, dekor i emaljfärger, höjd 24, diameter 29 cm
Zustandsbeschreibung
Något sned
214974
2013-11-12
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner