Ljusstakar rokokostil 1900-tal

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 500 SEK

LJUSSTAKAR, 1 par, silver, 1900-tal, Tyskland, rokokostil, dekor av vridna knäckar, höjd ca 24 cm

Smärre repor

214976

2013-11-12