Skottlykta omkring 1900

Skottlykta omkring 1900
Skottlykta omkring 1900
Skottlykta omkring 1900
Skottlykta omkring 1900
Skottlykta omkring 1900
Skottlykta omkring 1900

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SKOTTLYKTA, för fotogen, omkring 1900, mässing, signerad Karlskrona Lampfabrik, höjd ca 44 cm

Smärre bucklor och lagningar

214980

2013-11-12