Rolex "Oyster Royal" armbandsur
Klubbat för:
4 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
ROLEX, Oyster Royal, referens 6444, manuellt herrarmbandsur, 1957, verk kaliber 1210, nr N25230, 17 jewels, boett av 14 k guld på stål med bakboett av stål, plexiglas, Hirsh läderarmband, spänne i doublé, diameter 31 mm
Urtavla med slitage, guldbortfall, bakboett med repor och hack, spänne ej original
214983
2013-11-24