Byrå 1700-tal

Byrå 1700-tal
Byrå 1700-tal
Byrå 1700-tal
Byrå 1700-tal
Byrå 1700-tal
Byrå 1700-tal
Byrå 1700-tal
Byrå 1700-tal
Byrå 1700-tal
Byrå 1700-tal

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

BYRÅ, 1700-tal, sannolikt Italien, fanérad i olika träslag med intarsia, 2 lådig, höjd 83, 52x26 cm

Saknar nyckel, slitage, bakstycke med spricka

214985

2013-11-13