Matta art deco maskinvävd

Matta  art deco maskinvävd
Matta  art deco maskinvävd
Matta  art deco maskinvävd
Matta  art deco maskinvävd

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

MATTA, art deco, maskinvävd, med mönster av geometriska figurer och stiliserade blommor, ca 345x240 cm

Slitage, skadade kortsidor, lagning

214994

2013-11-13