Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
1 200 SEK
HÅRFÖN, 1900-talets första hälft, "Müholos", stomme i vitmetall, delvis svartlackerad, höjd 130 cm
Funktionen ej testad, skador, färgbortfall
214999
2013-11-12
Gör en kostnadsfri värdering här