Hårfön "Müholos"
Klubbat för:
700 SEK
Arviointi
1 200 SEK
Kuvaus
HÅRFÖN, 1900-talets första hälft, "Müholos", stomme i vitmetall, delvis svartlackerad, höjd 130 cm
Kuntoraportti
Funktionen ej testad, skador, färgbortfall
214999
Päivämäärä:
2013-11-12