Hårfön "Müholos"

Hårfön
Hårfön
Hårfön
Hårfön
Hårfön
Hårfön
Hårfön
Hårfön

Klubbat för:

700 SEK

Arviointi

1 200 SEK

Kuvaus

HÅRFÖN, 1900-talets första hälft, "Müholos", stomme i vitmetall, delvis svartlackerad, höjd 130 cm

Kuntoraportti

Funktionen ej testad, skador, färgbortfall

214999

Päivämäärä:

2013-11-12