Sybord Louis XV-stil

Sybord Louis XV-stil
Sybord Louis XV-stil
Sybord Louis XV-stil
Sybord Louis XV-stil
Sybord Louis XV-stil
Sybord Louis XV-stil
Sybord Louis XV-stil
Sybord Louis XV-stil

Klubbat för:

1 300 SEK

1 500 SEK

SYBORD, 1900-talets första hälft, Louis XV-stil, fanérat i valnöt och valnötsrot, höjd 74, 51x36 cm

Skadade gångjärn, fanérlagningar

215011

2013-11-13