Klubbat för:
1 300 SEK
1 500 SEK
SYBORD, 1900-talets första hälft, Louis XV-stil, fanérat i valnöt och valnötsrot, höjd 74, 51x36 cm
Skadade gångjärn, fanérlagningar
215011
2013-11-13