Klubbat för:
1 900 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BERGÈRE, 1900-talets första hälft, Frankrike, Louis XVI-stil, förgylld, skuren dekor
Lös sadelgjord
215027
2013-11-13
Gör en kostnadsfri värdering här