Speglar rokokostil

Speglar rokokostil
Speglar rokokostil
Speglar rokokostil
Speglar rokokostil

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SPEGLAR, 1 par, rokokostil, bronserade, 45x19 cm

Slitage, smärre skador

215065

2013-11-13