Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
RESEUR, Gübelin, förgyllt, delvis klätt i rött skinn, diameter 6 cm
Skador, bruksslitage, skadat etui
215071
2013-11-13
Gör en kostnadsfri värdering här