Reseur Gübelin
Klubbat för:
300 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
RESEUR, Gübelin, förgyllt, delvis klätt i rött skinn, diameter 6 cm
Kuntoraportti
Skador, bruksslitage, skadat etui
215071
Päivämäärä:
2013-11-13