Reseur Gübelin

Reseur Gübelin
Reseur Gübelin
Reseur Gübelin
Reseur Gübelin
Reseur Gübelin
Reseur Gübelin

Klubbat för:

300 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

RESEUR, Gübelin, förgyllt, delvis klätt i rött skinn, diameter 6 cm

Kuntoraportti

Skador, bruksslitage, skadat etui

215071

Päivämäärä:

2013-11-13