Klubbat för:
5 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BRICKBORD, med stekfat, underredet fanérat i mahogny, stekfat, porslin, Kina, 1800-tal, dekor i underglasyrblått av flodlandskap med pagoder, höjd 61, 57x50 cm
Lagningar, spricka
215098
2013-11-13
Gör en kostnadsfri värdering här