Brickbord med stekfat

Brickbord med stekfat
Brickbord med stekfat
Brickbord med stekfat
Brickbord med stekfat
Brickbord med stekfat
Brickbord med stekfat

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BRICKBORD, med stekfat, underredet fanérat i mahogny, stekfat, porslin, Kina, 1800-tal, dekor i underglasyrblått av flodlandskap med pagoder, höjd 61, 57x50 cm

Lagningar, spricka

215098

2013-11-13