Teburk Kina (Temakina)

Teburk Kina (Temakina)
Teburk Kina (Temakina)
Teburk Kina (Temakina)
Teburk Kina (Temakina)
Teburk Kina (Temakina)
Teburk Kina (Temakina)
Teburk Kina (Temakina)
Teburk Kina (Temakina)
Teburk Kina (Temakina)
Teburk Kina (Temakina)

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TEBURK, porslin, Kina, 1700-tal, dekor i famille rosefärger av figurscener, höjd 14 cm

Nagg, lock med nagg

215141

2013-11-13