Gunnar Svenson akvarell

Gunnar Svenson akvarell
Gunnar Svenson akvarell
Gunnar Svenson akvarell
Gunnar Svenson akvarell

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SVENSON, Gunnar (1892-1977): Höstträd, signerad Gunnar Svenson, akvarell, 34x49 cm
PROVENIENS: Färg och Form

215183

2013-11-16