Tennföremål 17/1800-tal

Tennföremål 17/1800-tal
Tennföremål 17/1800-tal
Tennföremål 17/1800-tal
Tennföremål 17/1800-tal

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 000 SEK

GRÖTSKÅL, LJUSSTAKE, STOP, BÄGARE, SÅSSLEV, 17/1800-tal, tenn, ljusstakens höjd 25 cm

Bucklor och bristningar

215185

2013-11-13