Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
GRAHN, Hjalmar (1882-1949): Bryggor, stämpelsignerad Hj. Grahn, olja på duk på pannå, 37x45 cm
PROVENIENS: Färg och Form
215188
2013-11-16
Gör en kostnadsfri värdering här