Stolar 1900-tal

Stolar 1900-tal
Stolar 1900-tal
Stolar 1900-tal
Stolar 1900-tal
Stolar 1900-tal
Stolar 1900-tal
Stolar 1900-tal
Stolar 1900-tal
Stolar 1900-tal
Stolar 1900-tal

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

STOLAR, 4 st, 1900-talets början, svarvade ben samt ryggspjälor, cirkulära samt stoppade sitsar

Färgbortfall

215214

2013-11-13