Klubbat för:
400 SEK
Schätzwert
1 000 SEK
Beschreibung
ÅGÅRD, Charlotte (samtida): "Syster", monogramsignerad Å, olja på duk, 61x50 cm
PROVENIENS: Färg och Form
Zustandsbeschreibung
215218
2013-11-16
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner