Erik Stenbäck olja

Erik Stenbäck olja
Erik Stenbäck olja
Erik Stenbäck olja
Erik Stenbäck olja
Erik Stenbäck olja
Erik Stenbäck olja

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 000 SEK

STENBÄCK, Erik (1900-tal): Renar i fjällandskap, signerad Erik Stenbäck 1930 cop., olja på duk, 54x61 cm

215226

2013-11-13