Charlotte Ågård olja

Charlotte Ågård olja
Charlotte Ågård olja
Charlotte Ågård olja
Charlotte Ågård olja
Charlotte Ågård olja
Charlotte Ågård olja

Klubbat för:

650 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

ÅGÅRD, Charlotte (samtida): "Purpurfloden, monogramsignerad Å, olja på duk, 60x73 cm
PROVENIENS: Färg och Form

Zustandsbeschreibung

215227

2013-11-17