Klubbat för:
650 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
ÅGÅRD, Charlotte (samtida): "Purpurfloden, monogramsignerad Å, olja på duk, 60x73 cm
PROVENIENS: Färg och Form
Zustandsbeschreibung
215227
2013-11-17
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner