Bordsuppsats art deco
Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
BORDSUPPSATS, 3 dlr, art deco, sten, lackerad metall, bestående av bordspendyl , urtavlan märkt Bouancheon Sables D´Olonne?, 2 prydnadsvaser, bordspendylens längd 40 cm
Löst glas, smärre färgbortfall, smärre nagg, sprickor och lagningar
215232
2013-11-13