Bordsuppsats art deco

Bordsuppsats art deco
Bordsuppsats art deco
Bordsuppsats art deco
Bordsuppsats art deco
Bordsuppsats art deco
Bordsuppsats art deco
Bordsuppsats art deco
Bordsuppsats art deco

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

BORDSUPPSATS, 3 dlr, art deco, sten, lackerad metall, bestående av bordspendyl , urtavlan märkt Bouancheon Sables D´Olonne?, 2 prydnadsvaser, bordspendylens längd 40 cm

Löst glas, smärre färgbortfall, smärre nagg, sprickor och lagningar

215232

2013-11-13