Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ÅGÅRD, Charlotte (samtida): "Mörka träd", monogramsignerad Å, olja på duk, 73x60 cm
PROVENIENS: Färg och Form
215241
2013-11-16
Gör en kostnadsfri värdering här