Bengt Lindström olja

Bengt Lindström olja
Bengt Lindström olja
Bengt Lindström olja
Bengt Lindström olja
Bengt Lindström olja
Bengt Lindström olja
Bengt Lindström olja
Bengt Lindström olja
Bengt Lindström olja
Bengt Lindström olja

Klubbat för:

25 000 SEK

Utropspris

30 000 SEK

LINDSTRÖM, Bengt (1925-2008): Polykromt ansikte, signerad Lindström, olja på duk, 46x38 cm

215249

2013-11-18