Klubbat för:
14 500 SEK
Utropspris
2 000 SEK
WESTERLUND, Gudrun (född 1953): "Sorgebärerskan", signerad Gudrun Westerlund, olja på duk, 139x90 cm
PROVENIENS: Inköpt på Edsvikens konsthall
215269
2013-11-14
Gör en kostnadsfri värdering här