Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
SYBORD, sengustavianskt, fanérat med mahogny, höjd 75, 62,5x42 cm
Ursprungligen med fotkryss, smärre slitage och lagning
215273
2013-11-14
Gör en kostnadsfri värdering här