Sybord sengustavianskt

Sybord sengustavianskt
Sybord sengustavianskt
Sybord sengustavianskt
Sybord sengustavianskt
Sybord sengustavianskt
Sybord sengustavianskt
Sybord sengustavianskt
Sybord sengustavianskt
Sybord sengustavianskt
Sybord sengustavianskt

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SYBORD, sengustavianskt, fanérat med mahogny, höjd 75, 62,5x42 cm

Ursprungligen med fotkryss, smärre slitage och lagning

215273

2013-11-14